Cisowianka Perlage partnerem Teatru Wielkiego Opery Narodowej

Premierą opery Paderewskiego „Manru” Teatr Wielki – Opera Narodowa zainaugurował nowy sezon artystyczny 2018/19 i współpracę Teatru z Cisowianką Perlage.

Wybór akurat tego tytułu jako pierwszej premiery nowego sezonu nastąpił również ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ignacy Paderewski, jako premier i minister spraw zagranicznych niepodległościowego rządu, jest jej naturalnym symbolem. Premiera opery „Manru”, która odbyła się 12 października 2018, zainaugurowała również kolejny sezon współpracy Teatru Wielkiego – Opery Narodowej z Cisowianką Perlage.

To naprawdę znakomita woda. Ale nie tylko walor smakowy Cisowianki Perlage jest tutaj istotny. Już piąty sezon z rzędu Teatr Wielki – Opera Narodowa ma możność współpracy z tą znaną marką jako z solidnym, profesjonalnym partnerem, którego szeroko pojęta strategia działań wspiera również naszą kulturę i sztukę – uważa Waldemar Dąbrowski, dyrektor Opery Narodowej

Wspieranie tak ważnej dla polskiej kultury instytucji jaką jest Teatr Wielki – Opera Narodowa jest dla nas zupełnie naturalne. – mówi Agata Berndt Wazelin, PR Manager Cisowianki Perlage – Każda premiera to duże wydarzenie i cieszymy się, że możemy być jego częścią.