Super owocowa nowość – Jackfruit HELIO Natura

HELIO wprowadza kolejne nowości do swojej oferty bakalii. Linia naturalnych owoców suszonych bez konserwantów HELIO Natura powiększa się na jesień nie tylko o nowe EKO produkty z certyfikatem AGRO BIO TEST, ale też o niespotykany dotychczas na rynku asortyment, prawdziwą supernowość o olbrzymim potencjale przekąskowym- Jackfruit HELIO Natura.

To owoce suszone chlebowca, tzw. wiecznie zielonego drzewa, które są następną zdrową, naturalną przekąską z dużą dawką błonnika w gamie HELIO Natura. Jackfruit stanowi doskonałe źródło energii i świetną alternatywę dla słodyczy, a oryginalny smak nowej przekąski HELIO Natura na pewno przypadnie do gustu szerokiej grupie konsumentów i znajdzie zastosowane w naszej codziennej diecie, np. jako samodzielna słodka i zdrowa przegryzka, dodatek do musli, owsianek, deserów itp.

Powiększając gamę bakalii HELIO Natura o nowe produkty, firma oferuje nam pełnowartościowy zestaw naturalnych produktów o najwyższej jakości, które najlepiej zadbają o nasze zdrowie każdego dnia. Sięgając po nowości HELIO Natura możemy mieć pewność, że wybieramy sprawdzone produkty – bez konserwantów i sztucznych barwników, bez GMO.