Nowa odsłona serialu internetowego wyprodukowanego przez markę Ballantine’s

Marka Ballantine’s we współpracy z agencją MullenLowe Warsaw – stworzyła kolejny internetowy serial pięcioodcinkowy kryminalny osnuty wokół procesu powstawania whisky.

23 października 2018 ruszył nowy serial kryminalny pt. „Kropla Prawdy – Angel’s Share” wyprodukowany przez markę Ballantine’s i agencję MullenLowe Warsaw. Produkcja jest elementem kampanii marki edukującej o procesie powstawania whisky i jej rodzajach. – Wokół naszego produktu stworzyliśmy wciągającą historię, która wprowadza konsumenta w świat whisky. Przedstawia tajniki jej powstawania oraz gatunki, jednocześnie będąc trzymającym w napięciu serialem kryminalnym. Już rok temu mierzyliśmy się z tą formułą i efekt jest taki, że właśnie prezentujemy jej drugą odsłonę. Produkcja tak spodobała się konsumentom, że musieliśmy podjąć się tego wyzwania ponownie. – mówi Tadeusz Rusek, Ballantine’s Senior Brand Manager.

Pięcioodcinkowy serial będzie dostępny na dedykowanej platformie oraz na kanale Youtube „Kropla Prawdy”. W produkcję zaangażowani zostali wyśmienici aktorzy i twórcy teatralni i filmowi tacy jak: Wojtek Zieliński, Olga Bołądź, Lesław Żurek, Marek Siudym, Grzegorz Wons, Artur Steranko i Marek Pituch.

Działania marki Ballantine’s opierają się na formule pięcioodcinkowego serialu kryminalnego, w którym odcinki tworzą fabularną całość. Produkcja przedstawia rodzinny dramat, którego przyczynę stara się rozwikłać prywatny detektyw, w którego rolę wciela się doskonały Wojciech Zieliński. Jednocześnie z odkrywaniem kolejnych wątków fabularnych, widzowie zgłębiają tajniki powstawania
i dojrzewania whisky, dowiadują się kim jest Master Blender, czym jest White Dog oraz tytułowy Angel’s Share.

Więcej o marce Ballantine’s:

Ballantine’s to whisky typu blended, w której skład wchodzi ponad 40 rodzajów szkockich whisky z 4 regionów Szkocji: Speyside, Highlands, Islay oraz Lowlands. Na jej charakter szczególnie wpływają whisky słodowe powstające w jednej z najstarszych destylarni w regionie Speyside, a mianowicie Glenburgie nadającej mieszance smak jabłek i gruszek. Miltonduff – kolejna destylarnia uzupełnia Ballantine’s o nuty kwiatowe, ziołowe oraz dodaje delikatną nutę wanilii. Z kolei malt whisky powstające w destylarni Scapa nadają jej kremową słodycz. Charakterystyczny styl whisky Ballantine’s można określić jako elegancki, wyważony, delikatny i słodki. Przyczynia się do tego fakt, że Ballantine’s dojrzewa tylko i wyłącznie w dębowych beczkach po burbonie. Nad jakością w każdej fazie procesu wytwarzania whisky, poczynając od zbioru zboża, a na gotowym trunku kończąc, czuwa Master Blender – Sandy Hyslop. Stanowi on pieczę nad idealną kompozycją whisky słodowych i zbożowych, tak aby stworzyć dzieło, które wyróżnia aromaty i nadać im odpowiednią harmonię.

http://www.ballantines.pl
www.ballantines.com
Ballantine’s on FacebookCZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.