Mlekovita – firma najbardziej przyjazna rolnikom

Konkurs Przyjazna Firma dla Rolnika – Izydory 2018 za nami. Głosy rolników z całej Polski zadecydowały, że Mlekovita została uhonorowana statuetką Izydor 2018 – nagrodą przyznawaną firmie, dla której najważniejszy jest rolnik.

Obecnie prowadzenie gospodarstwa rolnego  to coraz bardziej wymagające wyzwanie. W związku z tym każdy rolnik ceni sobie współpracę z podmiotem, któremu może zaufać, dla którego  jego dobro jest jednym z najważniejszych priorytetów.

Z tego powodu Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca miesięcznika TOP AGRAR POLSKA oraz Tygodnika Poradnika Rolniczego, czyli dwóch najbardziej poczytnych  czasopism rolniczych  w Polsce, zorganizowało konkurs Izydory 2018, którego zadaniem było pokazanie firm ważnych  i cenionych przez rolników. To właśnie rolnicy zgłaszali firmy, które dobrze wspierają ich w codziennej pracy.

Przyznana nagroda  jest kolejnym dowodem, iż Mlekovita to nie tylko produkty ze znanym logo lecz całokształt aktywności i zaangażowanie w każdy aspekt życia i działalności.

Grupa MLEKOVITA to największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzisiejsza MLEKOVITA to nie tylko produkty ze znanym logo – to całokształt aktywności i zaangażowanie w każdy aspekt działalności. Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: www.mlekovita.com.pl.