Nowy spot marki Łomża Jasne Pełne – CWANCYK

24 października br. rozpoczęła się kampania wizerunkowa Łomży Jasne Pełne. „Cwancyk” – stanowiący główny element akcji – to niespełna dwuminutowy film, który w nietuzinkowy sposób przedstawia odważne i barwne oblicze browaru.

Gdy uznana na rynku marka zaprasza do współpracy niezależnych twórców i naturszczyków, gdy oddaje w ich ręce zadanie stworzenia wizerunkowego klipu, można być pewnym, że w efekcie powstanie dzieło, obok którego nie można przejść obojętnie. Łomża Jasne Pełne oraz zespół kierowany przez Cezarego Chwicewskiego, dyrektora kreatywnego Up To Date Festivalu, stworzyli film, który – patrząc na pierwsze reakcje internautów – staje się viralem.

Osią fabuły spotu jest relacja dwojga młodych ludzi, którzy prześcigają się na najbardziej niedorzeczne sposoby otwarcia butelki Łomży Jasne Pełne. Pośród akcesoriów pojawiają się m.in. Tamagotchi, żelazko, papierek po kebabie, fajka, kultowy telefon komórkowy, płyta kompaktowa, narta, gumowa kura, bilon, „farelka”, trzepaczka, liczydło czy deskorolka…

Za produkcję odpowiada zespół kierowany przez Cezarego Chwicewskiego, dyrektora kreatywnego Up To Date Festivalu w Białymstoku, którego kreacje oraz kampanie były wielokrotnie nominowane do branżowych konkursów reklamy, a także nagradzane, m.in. mieczami Klubu Twórców Reklamy. Za nadzór nad projektem odpowiada agencja Crane.

Ten film to paradokument, którego każda scena została odegrana naprawdę, bez oszustw, naciągania i udawania. Aby osiągnąć efekt naturalności, dbałem o to, by aktorzy mieli do czynienia z większością akcesoriów, które miały posłużyć jako otwieracze do piwa, dopiero podczas kręcenia ujęć. Uzyskaliśmy przez to prawdziwe emocje i zaangażowanie na planie – wyjaśnia Cezary Chwicewski.

– Siłą tego projektu jest fakt, że wspólnie stworzyliśmy kreację od serca, a nie zza biurka – podsumowuje Maciej Zalewski, współtwórca projektu.

Najnowszy spot reklamowy Łomży Jasne Pełne łamie zastane i przewidywalne standardy komunikacji marketingowej. Naturalność i autentyczność to, obok niezwykłej dbałości o szczegół, elementy wyróżniające omawiany film. Wielość detali, barwność i dynamika montażu namawiają nie tylko do reakcji, ale i do ponownego odtworzenia… co ma swoje odbicie w liczbie odsłon – w ciągu pierwszej doby spot ŁJP został obejrzany ponad 150 tys. razy. Premiera spotu miała miejsce w serwisie społecznościowym Facebook, na stronie Łomży Jasne Pełne – to główny kanał wykorzystany w kampanii wizerunkowej.

Van Pur jest największą niezależną polską spółką piwowarską. W ofercie –  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe. Regionalna Łomża, bursztynowy Brok, Śląskie o mocnym smaku, wyraziste Karpackie oraz Van Pur Premium – sztandarowy produkt w ich portfolio – to marki doceniane przez polskich konsumentów od lat. Więcej informacji na stronie internetowej: www.vanpur.com.pl.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.