Nowy odcinek “PysznychInspiracji z Hochland!

Już jest dostępny kolejny odcinek #PysznychInspiracji z Hochland. Tym razem Damian Kordas zgotował dla nas zupę tajską – aromatyczną, kremową i aksamitną. Oczywiście kremowa i pyszna – koniecznie z kremowym serem Hochland. Idealna propozycja na weekend!

Hochland Polska od września rozpoczął długofalową współpracę z Damianem Kordasem, zwycięzcą IV edycji programu Masterchef. To młody, utalentowany kucharz, wschodząca kulinarna gwiazda, z ogromnym potencjałem. W ramach serii #PyszneInspiracje Damian Kordas przygotowuje serię przepisów, w których głównym bohaterem i odkryciem jest ser kremowy Hochland.

– Bieżący rok to dla serów kremowych Hochland czas mocnej komunikacji nie tylko wysokiej jakości naturalnych składników, ale też ich kulinarnego zastosowania. Polacy jeszcze bardziej pokochali sery kremowe Hochland! W następnym miesiącu na kanale Damiana Kordasa znajdzie się kolejna inspiracja z serem Hochland w roli głównej! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90. Obecnie posiada w Polsce dwa zakłady – w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland, Almette, Valbon to trzy wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów. Produkty można odnaleźć we wszystkich najważniejszych kategoriach serów. Doskonały smak i jakość zawdzięczają najlepszym surowcom i technologiom. Więcej informacji na stronie internetowej: www.hochland.pl.

Nowy przepis #Pysznych Inspiracji dostępny jest na Youtube.