Ruszyła loteria Chaty Polskiej

 Loteria Chaty Polskiej rozpoczęła się właśnie dzisiaj, a zakończy 24.12.2018. Do wygrania są dwa samochody osobowe oraz nagrody: godzinna (przelew 20 zł na konto uczestnika) i dzienna (bon o wartości 500zł). Kup produkty, zarejestruj paragon i weź udział w loterii.

Zasady uczestnictwa w loterii są bardzo proste. Wystarczy w wybranym sklepie Chaty Polskiej zrobić zakupy za kwotę minimum 25 zł i zarejestrować paragon na stronie www.wygrywajcogodzine.pl. Uczestnik natychmiast po dokonaniu zgłoszenia dowiaduje się, czy wygrał nagrodę godzinną, czyli przelew o wartości 20zł! Każdy Klient może uzyskać dodatkowe losy zwiększając swój koszyk zakupowy o kolejne 25 zł lub kupując dowolną ilość produktów partnerskich. Codziennie też będą losowane nagrody dnia – bony o wartości 500 zł.

Niezależnie od wyniku gry zarejestrowany paragon bierze udział w grze o nagrodę dzienną i miesięczną. Nagrodą miesięczną w listopadzie oraz w grudniu są auta Toyota Aygo.

Sponsorami Głównymi Loterii są: Unilever, grupa Maspex, Sokołów, Hortex, Nestle, Kompania Piwowarska. Szczegóły i Regulamin loterii na www.wygrywajcogodzine.pl

Organizator: Chata Polska – firma handlowa opartą w 100%  na polskim kapitale.