Dwa Żubry na rozgrzewkę – ruszyła nowa kampania marki

Wraz z nadejściem mroźnych dni, puszcza odkrywa zupełnie nowe, zimowe oblicze. Niezwykła aura dla mieszkańców lasu bywa jednak nie lada wyzwaniem, na szczęście z pomocą przychodzi charyzmatyczny Król Puszczy. Wraz z nowym spotem, który w telewizji i social mediach pojawił się na początku listopada, Żubr wkracza w sezon zimowy.

Fabuła najnowszego spotu tradycyjnie osadzona jest w Puszczy Białowieskiej. Tym razem para dostojnych Żubrów w niecodzienny sposób pomaga małemu przyjacielowi w walce z chłodem. „Spot z charakterystycznym przymrużeniem oka pokazuje, że Żubr nie tylko przynosi ochłodzenie w upalne dni, ale jest również idealnym kompanem podczas mroźnych wieczorów. Kiedy za oknem panują niskie temperatury i niesprzyjające warunki, wielu Polaków na rozgrzewkę wybiera właśnie Żubra” – mówi Łukasz Kling, Brand Manager marki.

Reklamy Żubra w nietypowy, przewrotny sposób opowiadają historie mieszkańców Puszczy. Możemy odnieść je do sytuacji z życia codziennego i dzięki temu utożsamić się z nimi. To właśnie uniwersalny przekaz i zabawna forma sprawiają, że komunikacja marki od lat podbija serca Polaków, a wiele spotów uznana jest już za kultowe.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.