Targi wyposażenia sklepów 2018

W listopadzie odbyły się w Warszawie targi wyposażenia sklepów RetailShow. Również w tym roku można było podziwiać i wybierać spośród najnowszych ofert producentów.

Byliśmy na RetailShow i oglądaliśmy najnowsze propozycje wyposażenia. Na zdjęciach przedstawiamy zaledwie fragment z bogatej ofert targów.

    

Decyzja o wyborze wyposażenia do sklepu powinna być podjęta z rozwagą. Cechy, które liczą się szczególnie w sklepie spożywczym, to trwałość, wielofunkcyjność, łatwe czyszczenie, wygodne umieszczanie towaru. Meble sklepowe powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów i być wygodne nie tylko dla samych sprzedawców, ale przede wszystkim dla kupujących.

 

Sprzęt elektroniczny powinien być dopasowany zakresem możliwości do wielkość sklepu, a oświetlenie wpływać tak na klientów by chcieli w sklepie dłużej przebywać i by sięgali po sugerowane im produkty.

   

W sklepach spożywczych bardzo istotną rolę odgrywają lady sprzedażowe, regały i urządzenia chłodnicze. Wybierając sprzęt należy zwracać uwagę na wielkość sali sprzedażowej. W przypadku małych i średnich sklepów lepiej jest zainwestować w mniejsze moduły, łatwiejsze do przestawiania, kompletowania i serwisowania. W większych sklepach korzystniejszym wyborem będą kompletne zestawy mebli i chłodziarek. Przy większych zakupach producenci chętniej negocjują rabaty.

 

Dodatkowe specjalistyczne wyposażenie, na przykład stylizowane na retro krajalnice, lub transparentne ekspozytory słodyczy dobrze sprawdzą się w sklepach specjalistycznych.