Cynamonowa Coca-Cola – wersja limitowana

W ramach trwającej kampanii świątecznej “Podaruj radość #jakMikołaj”  zadebiutowała limitowana edycja Coca-Cola o smaku cynamonowym. Produkt w wariancie zero cukru dostępny będzie w pojemności 0,5l i 1l.

Premiera otrzyma szerokie wsparcie marketingowe przy użyciu m.in. promocji w punktach sprzedaży, dedykowanej kopii telewizyjnej i kinowej oraz aktywnej obecności w przestrzeni digital i mediów społecznościowych.

Premierowa edycja limitowana stanowi integralny komponent kampanii świątecznej “Podaruj radość #jakMikołaj”. Nie zwalniamy tempa – obiecaliśmy konsumentom, że kolejny rok będziemy z nimi w okresie oczekiwania na grudniowe, rodzinne Święta. Nowość smakowa jest zatem prezentem Coca-Cola dla tych, którzy cenią zimowe, aromatyczne smaki – powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

McCANN Worldgroup jest partnerem w obszarze kreacji i produkcji kopii reklamowych. Za strategię kampanii, planowanie i zakup mediów oraz współpracę
z influencerami odpowiada dom mediowy MediaCom; za kreację i przygotowanie materiałów BTL oraz OOH – agencja reklamowa Fortis. Obsługę w obszarze digital oraz social media powierzono LiquidThread, natomiast działania PR – Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.