Mikołajkowe słodkości u Grycana tylko za 1 zł.

6 grudnia w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń za złotówkę będzie można kupić kulkę lodów lub chrupiącą rurkę z bitą śmietaną.

Mikołajki to dzień prezentów, czasu spędzonego z rodziną, radości z dawania i otrzymywania upominków. Z tej okazji dla wszystkich grzecznych dzieci – małych, dużych, a nawet tych dorosłych w naszych lodziarnio-kawiarniach czeka słodka, mikołajkowa niespodzianka. 6 grudnia z okazji Mikołajek kulka lodów Grycan lub rurka z bitą śmietaną dostępne będą tylko za złotówkę. Zapraszam wszystkich – mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Goście lodziarnio-kawiarni mogą wybierać spośród kilkudziesięciu smaków lodów, które powstają zgodnie ze sprawdzonymi recepturami z najwyższej jakości składników: śmietanki kremówki 30%, żółtek jaj, cukru oraz dodatków: dojrzałych, ręcznie obieranych i krojonych owoców, starannie wyselekcjonowanych bakalii, czy ręcznie siekanej czekolady.

W tym roku, z okazji Mikołajek, w specjalnej cenie 1 zł można kupić również uwielbianą przez klientów sieci chrupiącą, ręcznie zwijaną rurkę waflową napełnioną po brzegi puszystą bitą śmietaną. Oferta z okazji Mikołajek dotyczy rurek z bitą śmietaną oraz kulek sprzedawanych w wafelkach i w kubeczkach na wynos. Promocja obowiązuje 6 grudnia 2018 roku we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń.