Dania marki Pan Pomidor mają nowe opakowania

Od października zmieniły się nazwa, logo oraz stylistyka etykiet i ikon dań marki Pan Pomidor. Odświeżona identyfikacja wizualna oraz zapowiadane nowości produktowe to najważniejsze elementy długofalowej strategii skoncentrowanej na rozwijaniu oferty gotowych dań kuchni warzywnej.

Rebranding oraz koncentracja na oferowaniu gotowych dań opartych na warzywach mają na celu wyróżnienie oferty Pan Pomidor na rynku oraz dotarcie do stale rosnącej grupy osób, która chce wprowadzić do swojej diety większą ilość warzyw. To także sposób na zainteresowanie ofertą osób, które nie zawsze mają czas na gotowanie, a chciałyby jeść smacznie i zdrowo.

Transformacja marki Pan Pomidor objęła logo, język komunikacji oraz wygląd opakowań. Wzmocnione zostały także elementy dotychczasowego designu: ekspresyjne, kolorowe ilustracje warzyw, transparentne opakowanie oraz radosna, bezpośrednia komunikacja.
Nazwę marki wzbogaciło, nawiązujące do produktowej kategorii określenie „Król Warzyw”, które zajęło miejsce dotychczasowego „&Co.” Poza szatą graficzną uporządkowane zostało także nazewnictwo całego portfolio produktów, a wizualne rozróżnienie poszczególnych linii produktowych wzmocniły “apetyczność” i czytelność nowych grafik. Ponadto zmodyfikowana typografia i ikony pozwoliły na zaprezentowanie na opakowaniach większej ilości informacji dotyczących składu oraz wartości odżywczych produktów.

Rebranding, a w szczególności odświeżony design marki Pan Pomidor, to początek zmian jakie wdrażamy. Chcemy nie tylko odpowiadać na stale rosnące oczekiwania i potrzeby polskich konsumentów, ale jednocześnie kreować ich zachowania, zachęcając do częstszego spożywania posiłków opartych na warzywach. Wiemy, że dania z warzyw mogą być pyszne, a ich jedzenie może sprawiać przyjemność. Inspirujemy się przepisami z całego świata, łączymy ze sobą warzywa, świeże zioła, naturalne przyprawy. Czasami dodajemy coś ekstra: odrobinę kakao, daktyle, czy quinoa. Tworzenie takich dań to nasza misja. – mówi Aleksandra Kaszkowiak-Niewola, marketing manager Pan Pomidor.

Pan Pomidor to pierwsza polska marka gotowych dań kuchni warzywnej. Jej właścicielem jest rodzinna firma Bracia Urbanek, która od ponad 30 lat, współpracując ze sprawdzonymi dostawcami warzyw i owoców, bazując na nowoczesnej technologii produkcji, dostarcza najwyższej jakości przetwory i gotowe dania.