Świąteczny Stół Pajacyka w lodziarnio-kawiarniach Grycan

Już po raz kolejny marka Grycan – Lody od pokoleń włączyła się w doroczny program dożywiania dzieci w Polsce – Świąteczny Stół Pajacyka.

W piątek, 7 grudnia, 20% obrotu ze sprzedaży deserów w pucharach firma przekaże na ten szczytny cel.

Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych.  Świąteczny Stół Pajacyka to ogólnopolska, jednodniowa akcja charytatywna, podczas której właściciele lokali gastronomicznych z całej Polski przekazują część dziennego obrotu na posiłki dla potrzebujących dzieci. Marka Grycan – Lody od pokoleń kolejny już raz zaangażowała się w tę szlachetną inicjatywę.

W najbliższy piątek gorąco zachęcamy do zamawiania naszych deserów lodowych w pucharach. W tym dniu 20% obrotu z ich sprzedaży przekażemy na doroczny program dożywiania dzieci. To nasz słodki sposób, aby wspólnie z gośćmi lodziarnio-kawiarni włączyć się w Świąteczny Stół Pajacyka – mówi Małgorzata Grycan – współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Akcja obowiązuje 7 grudnia br. w lokalach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce, w których dostępna jest pełna oferta z karty menu.