Mlekovita uhonorowana za promocję polskiej marki za granicą

Mlekovita to największy eksporter produktów mleczarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Za swoją działalność na arenie międzynarodowej została uhonorowana nagrodą specjalną w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.

Na uroczystej gali 6 grudnia 2018 r. wręczono nagrody zwycięzcom 7. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, organizowanego przez firmę doradczą PwC i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim.

Nagradzane są w nim polskie firmy odnoszące sukcesy na międzynarodowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa stają się  globalnymi podmiotami, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

Decyzją kapituły Nagroda Specjalna za promocję polskiej marki za granicą trafiła do Grupy Mlekovita. To prestiżowe wyróżnienie znakomicie dowodzi, że obrana przez Mlekovitę strategia rozwoju handlu zagranicznego i wszelkich działań związanych z aktywnym zaangażowaniem w rozwój i promocję polskości oraz patriotyzmu gospodarczego, przekłada się nie tylko na sukces firmy, ale i całej gospodarki krajowej.