SPAR Polska oraz Sodexo rozpoczynają współpracę

SPAR Polska oraz Sodexo rozpoczynają strategiczną współpracę, mającą na celu dostarczenie dodatkowych korzyści osobom płacącym za zakupy kuponami i kartami Sodexo w sklepach sieci.

Kartami i kuponami Sodexo będzie można zapłacić we wszystkich placówkach sieci. Dzięki współpracy Sodexo i SPAR, posiadacze kart i kuponów podarunkowych mają możliwość korzystania z szerokiego asortymentu produktów, w tym cenionych przez konsumentów wyrobów lokalnych. Dzięki strategicznej współpracy osoby korzystające z produktów Sodexo otrzymują dostęp do wyjątkowych artykułów, wspierając tym samym lokalnych przedsiębiorców. W ramach współpracy SPAR Polska oraz Sodexo Benefits and Rewards Services Polska podejmą dodatkowe aktywności marketingowe, które obejmować będą specjalne promocje i rabaty gwarantujące dodatkowe korzyści i oszczędności płacącym kartami i bonami Sodexo.

SPAR to największa na świecie franczyzowa sieć sprzedaży detalicznej. SPAR Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 r, posiada obecnie ponad 250 sklepów i w tym roku został odznaczony Gwiazdą Jakości Obsługi. Jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w 100 procentach opiera się na polskim kapitale.

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa od 20 lat, a także ekspertem w zakresie programów motywacyjnych oraz zarządzania efektywnością. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.