Zimowe specjalności od Ciechana

Browar Ciechan przygotował dla swoich miłośników bogatą ofertę produktową na nadchodzące zimowe miesiące.

Pod koniec listopada swoją premierę miał Ciechan Chili Ale, jasne piwo z dodatkiem czarnego pieprzu i papryczek chili. Piwo o pojemności 500 ml, zawiera 5,0% alkoholu obj., ekstrakt 14,5% wag. Oryginalna receptura i użycie oryginalnych dodatków sprawiają, że Chili Ale posiada ostry, pikantny smak oraz aromat i jest świetną propozycją dla pasjonatów piwa, poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych.

Drugą piwną nowością z Ciechanowa jest Chocolate Baltic Porter, specjalna limitowana edycja piwa, która ukazała się z myślą o wielbicielach piwa Ciechan Porter, stanowiącą jego bazę. Chocolate Baltic Porter to ciemne piwo w stylu porter bałtycki wzbogacone o aromat czekoladowy. Cechą charakterystyczną Portera z czekoladą jest długi 350-dniowy okres leżakowania. Piwo zawiera 9,0% alkoholu obj., ekstrakt 22,0% wag. Całość została rozlana w butelki o pojemności 330 ml i zapakowana w ozdobne kartony, które doskonale pasują na świąteczny prezent dla bliskich.

Ponadto Browar Ciechan wznowił produkcję i sprzedaż Porterówki. Porterówka to wykwinty likier słodowy, który jest subtelnym połączeniem dojrzałego, długo leżakowanego piwa Ciechan Porter ze specjalnie przygotowanym w alembiku destylatem piwnym. Wytwarzany przez piwowarów Browaru Ciechan według starych przepisów, przywraca zapomniane smaki dawnej warszawskiej Porterówki. Trunek zawiera 30% alkoholu i jest w sprzedaży w zestawie: butelka 500 ml plus 2 dedykowane kieliszki.

Niezmiennie w ofercie pozostaje także ciesząca się wielkim powodzeniem polska Whisky Jakubiak, w tej chwili już sztandarowy produkt ciechanowskiego producenta. Ten tradycyjny single malt podbił podniebienia smakoszy gatunku, a na rynku pojawiły się butelki z nowo-otwartej dębowej beczki, leżakującej 1408 dni. Dystrybucja Whisky Jakubiak odbywa w unikalnych, przezroczystych butelkach o pojemności 700 ml, zapakowanych w elegancki czarny karton, do którego dołączony jest indywidualny certyfikat.

Ostatnią propozycją są pięciopaki Ciechana w zestawie ze specjalnie przygotowaną szklanką 0,3 litra. W skład pięciopaku wchodzą flagowe produkty browaru: Ciechan Wyborne, Ciechan Lagerowe, Ciechan Pszeniczne, Ciechan Słodowe oraz Ciechan Eksportowe w butelkach 500 ml. Zestawy będą dostępne zarówno w sieci Makro jak i w sprzedaży internetowej.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.