4 nowości Bakoma!

BAKUŚ – SEREK HOMOGENIZOWANY BIO

Serek homogenizowany BIO Bakuś to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe produkty mleczne, zwłaszcza dla dzieci. Jest to produkt ekologiczny. Owoce uprawiane są naturalnymi metodami a mleko pochodzi od pasących się swobodnie krów. Ceryfikat BIO potwierdza spełnienie wspólnotowych wymagań dotyczących żywności ekologicznej. Nowy serek Bakuś jest nie tylko zdrowy ale i smaczny, co jest zwłaszcza kluczowe dla dzieci. Dostępny w ulubionych przez dzieci smakach: wanilia i truskawka. Jego konsystencja jest gładka i aksamitna. Dodatkowo na opakowaniach występują lubiane i znane z reklam postacie Bakuś. Serek sprawdzi się jako sycąca przekąska w ciągu dnia.

SATINO JOGURT Z OWOCAMI I KULECZKAMI CZEKOLADOWYMI

Konsumenci stale poszukują nowych i smacznych deserów. Satino proponuje kremowy, idealnie gładki jogurt waniliowy z warstwą soczystych owoców na spodzie kubeczka oraz toperem z kuleczkami ryżowymi w czekoladzie. To jedyny taki produkt na rynku. Jest to idealna słodka przekąska w ciągu dnia, zarówno pracy jak i w domu.
Dostępne smaki:
– jagoda w jogurcie waniliowym
– gruszka w jogurcie waniliowym
– marakuja i mango w jogurcie waniliowym
Satino – jogurt dla zmysłów.

SATINO Z BITĄ ŚMIETANKĄ 4x70g

Jeszcze więcej słodyczy od Satino. Teraz dwuwarstowe desery Satino dostępne w wielopaku. W każdym kubeczku znajduję się warstwa doskonałego kremu oraz delikatna bita śmietanka. Podziel się gęstym i sycącym deserem ze swoimi bliskim i spędzaj z nimi chwile pełne słodyczy.
Dostępne smaki:
– ciemna czekolada z bitą śmietanką
– czekolada-orzech z bitą śmietanką

BAKOMA MEN – SHAKE PROTEINOWY

Bakoma wprowadza na rynek nowy produkt adresowany do mężczyzn. MEN shake proteinowy to produkt wysokobiałkowy, produkowany bez dodatku cukru.
Białko pomaga w utrzymaniu odpowiedniej masy mięśniowej i zapobiega nadmiernemu przybieraniu na wadze, pozwala odbudowywać proteiny oraz intensyfikuje przemianę materii.
MEN shake proteinowy dostępny jest w trzech smakach – truskawkowym, waniliowym i czekoladowym.