Netto startuje z nowym programem lojalnościowym

Już 25 lutego sieć sklepów Netto rusza z nową kampanią lojalnościową skierowaną do miłośników gotowania. W zamian za zakupy, marka proponuje swoim klientom rabat na wysokiej jakości garnki i patelnie renomowanej niemieckiej firmy Thomas by Rosenthal Group.

Nowa kampania NETTO potrwa od 25 lutego do 26 maja br. W tym czasie za robione zakupy, klienci sieci otrzymają nawet do 72 proc. rabatu na wybrane akcesoria do gotowania. Każde wydane w Netto 25 zł gwarantuje otrzymanie przy kasie jednej naklejki. Uzbieranie 10 naklejek pozwali uzyskać rabat na produkty do gotowania marki Thomas by Rosenthal Group.

Program lojalnościowy NETTO to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gotowania. W ramach oferty promocyjnej będą mogli oni nabyć dziewięć rodzajów wysokiej jakości garnków i patelni, dzięki którym gotowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej ekonomiczne. Produkty dostosowane są do wszystkich modeli kuchenek, również indukcyjnych.

– Program lojalnościowy to doskonała okazja, by robiąc codzienne zakupy, zyskać więcej korzyści i przyjemnych niespodzianek – mówi Mariola Skolimowska, PR Manager Netto Polska. – Na co dzień staramy się zachęcać konsumentów do gotowania, podsuwając im wiele inspiracji, które zamieszczamy na naszej stronie, gazetce czy na profilach społecznościowych. Mamy nadzieję, że nasz najnowszy program lojalnościowy sprawi, że klienci jeszcze chętniej będą eksperymentować w kuchni, a produkty marki Thomas z pewnością im to ułatwią.
Więcej informacji na stronie: www.netto.pl

O Netto Polska:
Sieć handlowa, która w ciągu 23 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 370 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.