Chatbot platformy Uwielbiam

Uwielbiam.pl to miejsce w sieci dla każdego fana przyrządzania i smakowania pysznych dań. Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz docieranie do interesujących ich informacji, platforma uruchomiła Chatbot.

Nowoczesna platforma kulinarna to również nowoczesne formy komunikacji dostępne dla jej użytkowników. Dzięki chatbotowi każdy korzystający z Uwielbiam.pl oraz każdy, kto chce być bardziej świadomym kucharzem może w szybki i łatwy sposób uzyskać odpowiedzi na wiele pytań.

Wirtualny rozmówca doradzi i będzie służył pomocą zarówno w kwestiach korzystania z platformy, jak i w kulinarnych decyzjach. Zaproponuje pyszne przepisy na śniadanie, obiad i kolację, a wielbicielom słodkości podeśle receptury na wykwintne desery.

Uruchomienie nowego kanału komunikacji to kolejny krok ku ułatwieniu korzystania z serwisu, a zarazem poszerzenie jego możliwości i funkcjonalności. By skorzystać z chatbota Uwielbiam.pl, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Messengera – „Uwielbiam.pl” i rozpocząć rozmowę.
Agencja odpowiedzialna za projekt chatbota: Chatbotize by Codeheroes

***
Uwielbiam.pl to innowacyjne miejsce wirtualnych spotkań wszystkich entuzjastów dobrej kuchni i gotowania. Zarówno początkujący jak i doświadczeni kucharze znajdą tu coś dla siebie. Użytkownicy mają do dyspozycji nie tylko przepisy dopasowane do ich potrzeb, ale także książki kulinarne on-line, porady i ciekawe artykuły, które mogą sami publikować ale też dzielić się nimi z innymi. Przepisy dostępne są w różnorodnej formie – opisu ze zdjęciami, materiału video lub innowacyjnego cooking mode. Wszystko to w wygodnym, intuicyjnym i nowoczesnym interfejsie, opartym na współczesnych trendach koncepcji user experience.