Unikalny na Wielkanoc – Krakus Chrzan z cytryną

Chrzan Krakus to produkt, którego nie może zabraknąć na Wielkanoc. W tym roku marka na nadchodzące Święta proponuje wyjątkową nowość – dostępny w limitowanej edycji Chrzan z cytryną. To oryginalny dodatek do dań, idealny na rodzinny stół.

Wielkanoc to czas, kiedy na stole nie może zabraknąć tradycyjnych dań i dodatków. To także czas, kiedy coraz częściej chcemy spróbować popularnych smaków w niecodziennej wersji – by odnaleźć ich nowe możliwości, przełamać konwencję i pozytywnie zaskoczyć zasiadających do świątecznego stołu bliskich. Dokładnie na te potrzeby, oferując oryginalny Chrzan z cytryną, odpowiada Krakus.

Limitowana nowość Krakusa to produkt powstający ze świeżego chrzanu. Jego ostrość została przełamana łagodnym smakiem cytryny, co sprawia, że docenią go nie tylko fani oryginalności, ale także ci, którzy poszukują delikatniejszych wariantów klasycznego chrzanu. Propozycja Krakusa to doskonały dodatek do mięs, sosów, zup, jajek, jak również do ryb i sałatek – doskonale sprawdzi się nie tylko od Święta!

Cena sugerowana na półce: cena liniowa do standardowego chrzanu 180 g
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik 180 g
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka 6 szt.

***
Krakus to lider na rynku ogórków, zup i koncentratów zup. Marka słynie z doskonałych przetworów już od ponad 50 lat i jest doceniana przez konsumentów dzięki wyjątkowo dopracowanym, starannie skomponowanym recepturom. Produkty Krakus od lat cieszą się uznaniem smakoszy z Polski i całego świata. Flagowymi produktami marki, a zarazem synonimami swoich kategorii są ogórki konserwowe, zupy Krakus – barszcz czerwony i żurek oraz koncentraty barszczu czerwonego i żurku. To swoiste ikony Krakusa. Marka dba o innowacyjne podejście do nowości, dlatego wprowadza do oferty znane produkty w nowej formie, jak np. smakowe warianty w kategorii ogórków. Dzięki Krakusowi tradycja zyskuje nowoczesną formę.