2. edycja programu charytatywnego marki Vizir i Towarzystwa Nasz Dom

28 lutego zakończyła się 2. edycja programu charytatywnego marki Vizir i Towarzystwa Nasz Dom, działającego w ramach Funduszu Korczaka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w 2. edycję programu „Ubrania od serca” i pomogli nam wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Dzięki hojności Polaków udało się ufundować vouchery na zakup odzieży dla 1452 dzieci z domów dziecka.

Szczególnie dziękujemy za udostępnianie informacji o programie – to dzięki otrzymanemu wsparciu i szeroko dostępnych informacji o programie udało się osiągnąć ten imponujący wynik.

Program „Ubrania od serca” wspiera domy dziecka w działaniach na rzecz zmniejszania nierówności między dziećmi tam mieszkającymi, a ich rówieśnikami z pełnych rodzin. Marka Vizir wraz z Towarzystwem Nasz Dom, działającym w ramach Funduszu Korczaka, wierzą, że każde dziecko powinno mieć równe szanse na kształtowanie swojej przyszłości. Dając dzieciom vouchery na zakup odzieży, program „Ubrania od serca” zapewnia domom dziecka wielopoziomowe wsparcie.