Nowy wymiar orzeźwienia od Tymbarku: Mango-Mięta

Tymbark słynie z unikalnych połączeń. Do oferty marki dołączyła linia Mango-Mięta, czyli kolejna kombinacja nieoczywistych, lecz doskonale współgrających ze sobą smaków. Łącząc intensywność mango ze świeżością mięty, Tymbark przygotował kolejną idealną propozycję dla fanów najlepszych napojowych połączeń.

Najbardziej orzeźwiające połączenia nadchodzącej wiosny i lata? Z Tymbarkiem łatwo je znaleźć! Jak co roku marka nie zawodzi i przygotowała kolejny wariant – idealny na każdy słoneczny dzień. To soczyste mango i przełamująca jego egzotyczny smak, orzeźwiająca mięta. Ta propozycja nie ma sobie równych!

Tymbark jak zawsze łączy klasykę z innowacyjnym podejściem do produktów. Nowa linia smakowa to odpowiedź na aktualne trendy w kategorii napojów. To innowacyjna propozycja, dotąd niedostępna na rynku. Na fanów najlepszego letniego smaku czekają kultowe tymbarkowe hasła pod każdą zakrętką, wygodne opakowania i trzy funkcjonalne pojemności do wyboru. Linia Mango-Mięta dostępna jest w butelkach 250 ml, 500 ml i 2 l.

Mango-Mięta to napój idealny na wspólne okazje z bliskimi, do posiłku, na przyjęcia, do grilla czy na piknik. Nowa linia, jak zawsze w Tymbarku, została przygotowana z myślą o wszystkich szukających nowości i nastawionych na ciekawe smaki. Małe formaty są idealne dla jednej osoby, a duża butelka familijna – na rodzinne wyjazdy oraz do wspólnych posiłków. To doskonała porcja orzeźwienia dla każdego!

Typ i wielkość opakowania jednostkowego:
Butelka szklana: 250 ml
Butelka PET: 500 ml, 2 l

Typ i wielkość opakowania zbiorczego:
Butelka szklana 250 ml – tacka, 24 sztuki
Butelka PET 500 ml – folia, 12 szt.
Butelka PET 2 l – folia, 6 szt.

Sugerowana cena na półce:
Butelka szklana 250ml: 1,29 zł
Butelka PET 500ml: 2,19 zł
Butelka PET 2L: 3,99 zł

Dystrybutor: Tymbark – MWS