Rebranding Limpol Sp. z o.o. zakończony

Firma Limpol Sp. z o.o. ogłosiła zakończenie prac rebrandingowych marki własnej VERA. Marka funkcjonująca zarówno na polskim rynku detalicznym jak i w sektorze HoReCa, przeszła wizerunkową metamorfozę.

Nowa strategia marketingowa podkreśla wartości marki i wyróżnia się spójną identyfikacją wizualną. Na sklepowych półkach pojawiły się produkty spożywcze z całego świata w nowej atrakcyjnej szacie graficznej z nowym hasłem: VERA. CAŁY ŚWIAT W TWOJEJ KUCHNI!

Limpol Sp. z o.o. to duży importer artykułów spożywczych. Polska firma z 22- letnią tradycją. Lider w branży. Większość produktów ze swojej bogatej oferty, Limpol sprzedaje pod marką własną VERA.

W 2018 roku rozpoczęto działania w obrębie nowej strategii marketingowej. Zarząd firmy podjął decyzję o rebrandingu marki oraz o ujednoliceniu swojej identyfikacji wizualnej. Limpol na bieżąco śledzi nowe trendy i tendencje rynkowe – chce komunikować się z otoczeniem w nowy lepszy sposób. Marka VERA odświeżyła swój wygląd, nabrała mocy a ponad 120 produktów w ofercie zyskało nowe etykiety. Firma w swoim przekazie kładzie nacisk na pochodzenie, najwyższą jakość oraz przystępną cenę importowanych produktów. Limpol współpracuje z renomowanymi producentami z całego świata. Sprowadza do Polski sprawdzonej jakości artykuły spożywcze z 31 krajów z 5 kontynentów. W nowej strategii marketingowej firma wyraźnie podkreśla swoje wartości, budując w ten sposób wiarygodność marki VERA na rynku. Dzięki produktom VERA cały świat zagości w Twojej kuchni.