Kochamy Desery – nowe desery lodowe u Grycana

Aż 90% Polaków uważa, że najlepszych deserów lodowych można spróbować w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń! Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Najnowsza odsłona oferty Kochamy Desery to połączenie znanych i lubianych kompozycji z zupełnie nowymi propozycjami. Jestem przekonana, że w naszych deserach lodowych każdy odnajdzie swoje ulubione smaki. W końcu połączenie lodów i sorbetów z bitą śmietaną, owocami oraz wypiekami z naszej pracowni cukierniczej to gotowy przepis na wyjątkową chwilę relaksu! – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Na fanów deserów czekają:
• Deser Krówkowy – połączenie dwóch porcji lodów Krówkowych z porcją lodów Waniliowych, polewą karmelową, bitą śmietaną, migdałami oraz kawałkami oryginalnych Krówek Milanowskich i chrupiącą waflową rurką ręcznie zwijaną i wypiekaną we własnej pracowni cukierniczej. Cena: 19,90 PLN.

• Deser Truskawkowa Milka – lody Truskawkowe, Waniliowe i Mleczna Czekolada w połączeniu z rozpływającą się w ustach czekoladą Milka, bitą śmietaną, polewą czekoladową oraz świeżymi truskawkami i waflową rurką. Cena 19,90 PLN.

• Deser Beza Pavlova – to kompozycja Sorbetu z Truskawek i lodów Waniliowych, udekorowanych bitą śmietaną i polewą truskawkową. Smak deseru dopełniają świeże, soczyste truskawki i słodkie, chrupiące beziki własnej produkcji. Cena: 19,90 PLN.

• Deser Malinowe Brownie – bestseller w lodziarnio-kawiarniach! Jest to połączenie lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin z gorącym, czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz chrupiącą waflową rurką. Cena 20,90 PLN.

Oferta Kochamy Desery dostępna jest od 18 maja w lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń z pełną kartą menu.