Hochland Kanapkowy – od teraz w Internecie!

Hochland właśnie wystartował z silną kampanią internetową Kanapkowego Standard i Kanapkowego Mini. Z kampanią zaplanowano dotarcie do 17 mln odbiorców i obecność na 500 portalach internetowych. Kampania potrwa do września 2019 r.

Celem kampanii jest dalsze budowanie świadomości oraz promowanie nowego formatu opakowania Mini. Działania, które zaplanowano w ramach kampanii obejmują szereg aktywności.

Kampania video online z dedykowanymi filmami na YouTube promującymi produkt oraz nowe okazje użycia w przypadku Mini na kanałach VOD. Z kolei kampania w social mediach obejmuje Facebook i Instagram. Przewidziano także działania z obszaru influncer marketingu, content marketingu i reklamę z przepisami w magazynie Kukbuk offline i online. Całość planu uzupełnia obecność w „Kinie na leżakach” – spot reklamowy podczas projekcji filmowych, brandowane leżaki, sampling produktów.

Podczas ostatnich dwóch lat zbudowaliśmy wśród konsumentów dużą świadomości serów Hochland Kanapkowy. Aktualnie kontynuujemy nasze działania i jednocześnie promujemy nowy format opakowania Mini. To kategoria produktu z olbrzymim potencjałem! Będzie się sporo działo! Bądźcie z nami! – zachęca Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Za kreację odpowiada Graspgroup, a za zakup mediów – Value Media. Działania public relations koordynuje agencja Quality PR.