Sery “Bez deka mleka”

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów żywnością pochodzenia roślinnego, OSM Łowicz wprowadza do oferty wyjątkową gamę produktów pod marką ”Bez deka mleka” – roślinne alternatywy dla tradycyjnych serów oraz serków do smarowania.

Obserwujemy trendy konsumenckie i wychodzimy im naprzeciw. Pokazujemy, że dzięki zaawansowanej technologii  i doświadczeniu w produkcji tradycyjnych serów jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości  produkty będące roślinnymi  alternatywami dla tradycyjnych serów. Gwarancją  wspomnianej jakości  oraz tego, że są to produkty odpowiednie dla wegan jest otrzymany certyfikat V-Label.  Niezwykła smakowitość produktów oraz oryginalne  kompozycje smakowe sprawiają, że jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy  rezygnują  lub ograniczają produkty odzwierzęce  i chcą urozmaicić swoją dietę – wegan, wegetarian i coraz szerszej grupy flexitarian.

Forma gotowych plastrów w opakowaniach typu otwórz/zamknij sprawia, że „Bez deka mleka” jest idealne do szybkiego przygotowania kanapek, sałatek oraz jako gotowa przekąska.  Nasze plastry zapiekają się równie dobrze, jak tradycyjny ser, dlatego też z powodzeniem można ich używać przy robieniu pizzy, zapiekanek czy tostów. Receptura produktu została uzupełniona o witaminy z grupy B oraz wapń, które korzystnie wpływają na organizm człowieka. Nasze plastry smakują tak samo dobrze jak tradycyjny żółty ser.

Dostępne są w czterech wariantach smakowych:
– o smaku Goudy
– z papryką chilli i czarnuszką,
– wędzone z prażoną cebulką,
– z czosnkiem niedźwiedzim i kminkiem.

Kremowy “Bez deka mleka” to nie tylko alternatywa dla osób będących na diecie bezmlecznej, które poszukują produktów o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości. To również świetna propozycja dla każdego, mogąca na stałe zagościć w domowym menu, zachwycając wyrazistym smakiem i aromatem.

Kremowy dostępny jest w dwóch wariantach smakowych:
– z borowikami,
– z czosnkiem niedźwiedzim i kolorowym pieprzem.

Kremowy „Bez deka mleka” tworzy doskonały duet ze świeżym, chrupiącym pieczywem lub krakersami, jako idealna przekąska. Informację o naszych produktach po tym jak trafiły do sieci wywołały duże zainteresowanie. Za pośrednictwem Facebookowego profilu organizacji Proveg Polska została przekazana informacja o wprowadzeniu produktów na rynek.  Spotkało się to z tysiącami entuzjastycznych reakcji ze strony internautów oraz utwierdziło  nas w przekonaniu, że nasza  decyzja o wprowadzeniu produktów na rynek była słuszna. W ciągu zaledwie jednego dnia otrzymaliśmy setki  zapytań o nasze produkty jak i ich dostępność.