Wybór smaków dla każdego! – Linia chrupek kukurydzianych Magik Junior

Odżywianie się zamiast jedzenia to filozofia, którą firma Good Snack wyznaje od 1992 roku. W ofercie znaleźć można produkty bezglutenowe, bez dodatku soli, z niską zawartością tłuszczów, będące źródłem błonnika pokarmowego.

Marka GOOD SNACK to propozycja szerokiej gamy produktów uzyskanych głównie z ziarna niemodyfikowanej genetycznie kukurydzy. W ofercie firmy znajduje się kilka linii produktów, które w sposób możliwie najlepszy zaspokajają oczekiwania i potrzeby konsumentów: klasyczne chrupki kukurydziane w różnych kształtach oraz smakach, a także słone i słodkie przekąski na bazie surowców, takich jak pszenica, ryż, ziemniaki z dodatkiem posypek, polew, suszonych owoców oraz ziół, naturalnych aromatów i barwników.

Chrupki kukurydziane o smakach:
– bekonowym,
– czekoladowym,
– orzechowym,
– toffi,
– truskawkowym,

Magik Junior to smaczna przekąska dla dzieci w każdym wieku. Produkty Good Snack są zgodne z listą produktów, które można sprzedawać w sklepiku szkolnym. Spełniają wymogi Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży w szkolnych sklepikach (nie dotyczy smaku orzechowego).

Zachęcamy do kontaktu z producentem:

GOOD SNACK
14 643 10 79, 692 415 500
biuro@goodsnack.pl
www.goodsnack.pl