Finlandia® Lime Vodka w zestawie z kieliszkiem copa w nowym opakowaniu, inspirowanym fińskim designem

Finlandia® Lime Vodka w zestawie z kieliszkiem typu copa, to doskonała propozycja dla osób, które poszukują niezwyczajnych pomysłów na letnie wieczory z przyjaciółmi i znajomymi. Teraz wódka dostępna jest w nowym, inspirowanym fińskim designem opakowaniu, które jeszcze mocniej akcentuje jej najwyższą jakość oraz perfekcyjnie zbalansowany smak.

Lato uwalnia w nas naturę odkrywcy. Chętnie sięgamy wówczas po rozwiązania, które są obietnicą ciekawych, zaskakujących wrażeń. Dotyczy to również drinków, zwłaszcza tych, serwowanych podczas spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Żeby jednak sprostać temu zadaniu, potrzebna jest inspiracja. Tę zaś gwarantuje nowy pack Copa Finlandia. Zestaw, który tworzy Finlandia® Lime Vodka oraz niezwykły kieliszek typu copa, przypadnie do gustu osobom, które cenią proste, ale niebanalne rozwiązania. Stwarza on możliwość tworzenia łatwych, przepełnionych bogatym wachlarzem smaków drinków, serwowanych w pięknych i efektownych kieliszkach.

Finlandia® Lime Vodka z kieliszkiem typu copa to nieodłączny element upalnych, letnich wieczorów. Wyczuwalny aromat świeżej limonki, charakterystyczny dla Finlandia® Vodka, łączy się w harmonijną całość z colą, tworząc kompozycję o rześkim smaku. Drink podany w kieliszku typu copa pozwala poczuć prawdziwą radość wspólnie spędzanych chwil.

Finlandia® Lime Vodka & cola
1.Wypełnij kieliszek lodem
2.Dodaj 40 ml Finlandia® Lime Vodka oraz 120 ml coli
3.Udekoruj skórką z limonki

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl