Ruszyła akcja promująca odpowiedzialną konsumpcję alkoholu w placówkach medycznych – w ramach kampanii „Trzeźwo Myślę” Carlsberg Polska

Twarzami kampanii „Trzeźwo myślę” w tegorocznej edycji są Vienio – warszawski raper i kucharz znany z ognistego temperamentu i własnego zdania na każdy temat, Karolina Pilarczyk – pierwsza polska drifterka, podwójna Mistrzyni Europy w drifcie i ambasadorka serwisu Moto.pl oraz Kasia Bigos – znana trenerka fitness i ambasadorka serwisu Myfitness.pl.  Kampanii towarzyszą działania informacyjno-edukacyjne w wybranych placówkach medycznych grupy Lux Med i grupy Medicover w całej Polsce.

Bohaterowie filmików w charakterystyczny dla siebie sposób interpretują, czym jest dla nich „trzeźwe myślenie” i jak się nim kierować w codziennym życiu. Wywiady z twarzami kampanii możemy już zobaczyć na ich profilach społecznościowych, na serwisach Agory i Carlsberg Polska. Na Haps.pl, 11 czerwca br. pojawił się wywiad z Vieniem, w którym raper mówi o odpowiedzialności artysty, a od 25 czerwca br. na Moto.pl – Karolina Pilarczyk opowiada, jak być odpowiedzialnym kierowcą.

Jak co roku, kampanii „Trzeźwo Myślę” towarzyszą też działania edukacyjne w wybranych placówkach medycznych grupy Lux Med i grupy Medicover na terenie całego kraju. Kampania displayowa, która potrwa do 29 lipca br., skierowana jest głównie do kobiet w ciąży, opiekunów małoletnich dzieci i kierowców.

Więcej informacji o kampanii „Trzeźwo myślę” na www.carlsbergpolska.pl