Otwarcie nowego sklepu Chorten w Warszawie. Delikatesy He-Man przy Pavarottiego

W inwestycji deweloperskiej Greenwood przy ul. Pavarottiego 1 w stolicy mieszczą się nowootwarte Delikatesy He-Man działające pod szyldem Grupy Chorten Mazowsze. Sklep w nowoczesnej aranżacji ma 176 m kw. powierzchni i zatrudnia 10 osób.

W samej Warszawie Grupa Chorten Mazowsze liczy już blisko 100 placówek handlowych, natomiast cała Grupa Chorten to obecnie niemal 1650 punktów. Ekspansja dotyczy obecnie już 11 województw. Do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączają zarówno detaliści od lat prowadzący swoje placówki, jak i ci, którzy planują otwarcia nowych obiektów. Z końcem lipca pod logo Chortenu Mazowsze nastąpiło otwarcie oddawanego dopiero do użytku sklepu w kompleksie mieszkaniowym Greenwood na Białołęce.

Przygotowania do uruchomienia sklepu trwały sporo czasu, ponieważ jest to nasz własny lokal i staraliśmy się go wykończyć w jak najlepszym standardzie. Wielkie otwarcie przygotowywane wraz z Grupą Chorten Mazowsze świetnie się wpisało w charakter osiedla, jest tu sporo młodych rodzin z dziećmi i atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zakładamy, że na zakupy będą do nas regularnie przychodzić stali klienci z osiedla, ale w związku z dobrą lokalizacją sklepu, liczymy także na to, że ma potencjał, by zaglądały tu osoby, którym będzie akurat po drodze – mówi Maciej Szczepaniak, właściciel Delikatesów He-Man.

Sklep ma duże stoisko mięsno-wędliniarskie, dział z owocami i warzywami, pieczywem, alkoholami i innymi produktami ogólnospożywczymi. Klienci będą tu mogli kupić także prasę, a obsłużeni zostaną przy dwóch stanowiskach kasowych. Obiekt jest dostępny osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zapewniono również parking dla klientów.

Grupa Chorten od 10 lat działa na rzecz polskich detalistów. Zrzeszone na zasadzie partnerstwa sklepy wspólnie osiągają efekt skali, dzięki czemu udaje się uzyskać lepsze warunki u producentów i dystrybutorów, a co za tym idzie – lepsze ceny dla klientów.