BAKALIOWE KIESZONKOWE HELIO przekąski do szkolnej kieszonki

Koniec wakacji i początek roku szkolnego oznacza tylko jedno… idzie WRZESIEŃ! Wakacyjne plecaki zamieniamy na szkolne i pakujemy do nich zeszyty i książki, a do kieszonki wkładamy… zdrowe przekąski HELIO!

Wraz ze startem nowego roku szkolnego i akademickiego, znana marka bakalii HELIO wprowadza do swojej oferty zupełnie nową, oryginalną linię zdrowych przekąsek: BAKALIOWE KIESZONKOWE, które są odpowiedzią HELIO na dzisiejsze potrzeby konsumentów – zwłaszcza młodego pokolenia… Generacji Z

Według danych firmy Nielsen, trend prozdrowotny jest dziś jednym z silniejszych trendów. Coraz częściej poszukiwane są produkty zdrowsze – z krótką listą składników, ale też zaspakajające potrzeby tu i teraz. Żyjemy dziś coraz szybciej, potrzebujemy więc szybkiej przekąski, dlatego podążając za najnowszymi trendami, marka HELIO proponuje… BAKALIOWE KIESZONKOWE!

Nowe, super modne, oryginalne przekąski HELIO pozwalają szybko zaspokoić głód, dodają energii i pomagają – zwłaszcza uczniom i studentom – w codziennej nauce, bo zawierają m.in.: fosfor, żelazo i niacynę – składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. BAKALIOWE KIESZONKOWE są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu, bo poprawiają pamięć i koncentrację. Dzięki temu, BAKALIOWE KIESZONKOWE są idealne do chrupania na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia… zwłaszcza gdy jesteśmy w biegu, bo mają poręczne, wygodne opakowania, które zmieszczą się do szkolnego plecaka czy kieszeni! Ponadto, ich oryginalny, jeansowy total look  idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy, gdyż tak jak zawsze modne jeansy – BAKALIOWE KIESZONKOWE nadają się na każdą okazję! To wygodne, fit & style przekąski HELIO dopasowane do stylu życia młodych ludzi, którzy za drobne kieszonkowe mogą wrzucić je do kieszonki i… wrzucić na luz z BAKALIOWE KIESZONKOWE!

Po wyjątkowe miksy bakali HELIO w oryginalnych, jeansowych opakowaniach najlepiej sięgać w przerwie między posiłkami w szkole czy podczas szkolnej wycieczki, ale tak naprawdę kiedy tylko chcemy i mamy na to ochotę!

Oryginalna linia bakalii HELIO to aż 9 przyjemnie chrupiących, aromatycznych przekąsek HELIO, spośród których 7 smaków zostało uprażonych w piecach HELIO, wykorzystujących do tego gorące powietrze, a 6 z nich – zostało delikatnie posypanych solą. Dzięki temu, BAKALIOWE KIESZONKOWE gwarantują wyśmienity, niepowtarzalny smak! Uzupełnieniem linii są dwa – uwielbiane przez konsumentów – miksy bakalii HELIO: MIESZANKA STUDENCKA i CZEKOLADOWA STUDENCKA, w której rodzynki zostały oblane pyszną czekoladą deserową! Just do eat & enjoy!