Weekend z deserami na wynos u Grycana!

Schyłek wakacji to idealny czas na podarowanie sobie chwili przyjemności! Dlatego już w najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na wszystkich gości będą czekać desery lodowe na wynos w promocyjnych cenach!

Wyjście na deser lodowy to doskonały sposób na poprawę nastroju lub relaks z najbliższymi. W ostatnie dni wakacji zachęcamy do skorzystania ze słonecznej pogody i do wybrania się na spacer w towarzystwie bliskich oraz… naszych deserów lodowych na wynos. Serdecznie zapraszamy! – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się:
Rożek Malinowe Brownie – absolutny hit z menu lodziarnio-kawiarni Grycan w postaci rożka. To połączenie Lodów Czekoladowych, Stracciatella i Sorbetu z Malin wraz z czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, sosem z malin oraz chrupiącą rurką waflową. Cena 12,90 PLN.

Rożek firmowy (3 lub 4 kulki) – chrupiący wafel wypełniony trzema lub czterema porcjami lodów w dowolnych smakach, udekorowany bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów można komponować dowolnie, wybierając spośród lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców lub lodów jogurtowych. Cena: 9,90 PLN (3 kulki), 11,90 PLN (4 kulki).

Przysmak Grycana – coś na mniejszy apetyt! Dwa dowolnie wybrane smaki lodów, podane z puszystą bitą śmietaną i czekoladowo-orzechową posypką. Cena 7,90 PLN.
Oferta dostępna jest od piątku do niedzieli, w dniach 23-25 sierpnia, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Oferta nie dotyczy smaków deserowych.