Tradycyjne smaki – Wędlina z Lublina

 

Firma Wędlina z Lublina na podstawie szczątkowych informacji i starych zapisków receptury, jeszcze sprzed II wojny światowej przeprowadziła z początkiem tego roku próbę odtworzenia przedwojennych smaków. Po kilku miesiącach starań udało się dopracować i odtworzyć starą recepturę – powstała kiełbasa, którą trudno zestawić z innymi dostępnymi na rynku.

 

SMAK DAWNEJ KIEŁBASY

Staromiejska Kiełbasa Lubelska to produkt tworzony z pasją, bez żadnych kompromisów. Kiełbasa powstaje tylko z tradycyjnych składników, bez użycia jakichkolwiek sztucznych dodatków.

W składzie jest mięso z hodowli z Lubelszczyzny, czosnek od lubelskich rolników, sól z Kłodawy, odrobina polskiego cukru, naturalna żelatyna wieprzowa, jedynie pieprz jest „zamorski” – gdyż w Polsce nie rośnie.

Staromiejska Kiełbasa Lubelska

 

ZALETY KIEŁBASY Z LUBLINA

Staromiejska Kiełbasa Lubelska wyróżnia się szarym oczkiem na przekroju – jest ono gwarantem naturalności produktu, tego, że nie zawiera on żadnych konserwantów, oraz pyszną galaretkę na dolnych zakrętach – dzieci tę kiełbasę po prostu uwielbiają! Najsmaczniejsza jest po około godzinie od wyjęcia z lodówki!

 

Wędlina z Lublina poszukuje chętnych Dystrybutorów do wprowadzenia do swojej oferty

Staromiejskiej Kiełbasy Lubelskiej w kraju i za granicą.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny +48 601 372 487 lub mailowo: biuro@wzl.pl