Szukaj:


Poniedziałek, 26 Lutego 20182018-02-22
2018-02-15
2018-02-132017-11-06

Wystartowały ciężarówki i świecące w ciemności butelki Coca-Cola


Jak co roku  z okazji świąt Coca-Cola wzmacnia pozycję marki intensywną kampanią reklamową. Tym razem skala zaplanowanych aktywności i zasięg są jeszcze większe niż dotychczas, za sprawą limitowanej edycji świecących w ciemności butelek 0,5l, marka zachęci do podziękowań bliskim i - dosłownie - doda Świętom blasku. Koncept marketingowy z hasłem Powiedz „Dziękuję” z Coca-Cola będzie miał szerokie wsparcie mediowe. Oprócz tego w komunikacji ponownie pojawią się kultowe ciężarówki.

Powiedz „Dziękuję” z Coca-Cola!
Święta to magiczny czas, któremu towarzyszą niezwykła, radosna atmosfera i prezenty, ale również przygotowania, za którymi stoją najbliżsi wkładający w nie swój wysiłek. To właśnie z myślą o nich powstała tegoroczna kampania Coca-Cola, zachęcająca  konsumentów do tego, by podziękowali wszystkim tym, którzy czynią Święta wyjątkowymi. „Dziękuję Mistrzyni wypieków”, „Dziękuję Umilaczu długich wieczorów”, „Dziękuję Pomocniku Mikołaja”, „Dziękuję Rozplątywaczu lampek choinkowych” – inspiruje Coca-Cola i zachęca, by zdecydować komu i za co chcemy podziękować w nadchodzące Święta!

Coca-Cola – dosłownie – doda Świętom blasku
W okresie świątecznym w sklepach pojawi się limitowana edycja butelek Coca-Cola opatrzonych w etykiety z wyjątkowymi, oryginalnymi podziękowaniami dla bliskich. Zróżnicowane w zależności od wielkości opakowania i dostosowane do grup docelowych hasła zachęcą do zakupu
i dzielenia się produktem. Ale to nie wszystko! Coca-Cola dosłownie – doda Świętom blasku – etykiety na butelkach 0,5 l Coca-Cola Original i Coca-Cola Zero Cukru dodatkowo będą świecić w ciemności!- Coca-Cola od lat zaskakuje konsumentów z okazji Świąt. W ubiegłym roku przygotowaliśmy specjalną butelkę PET o pojemności 0,5 l z „kokardką”, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. W nadchodzące Święta również nie zabraknie nowości. Tegoroczne etykiety to absolutna innowacja w segmencie opakowań i pierwsza taka realizacja na polskim rynku. Niezwykłe opakowania zyskają szerokie wsparcie w komunikacji świątecznej – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola.

Skala, moc i zasięg
Świąteczna kampania Coca-Cola startuje 6 listopada i potrwa do końca grudnia. Dzięki wykorzystaniu różnych narzędzi i kanałów komunikacji będzie obecna w całej Polsce. Na konsumentów czekać będzie mnóstwo nowości, ale nie zabraknie również tradycyjnych elementów.
W listopadzie w telewizji i sieci Multikino pojawią się aż dwa świąteczne spoty. W odpowiedzi na prośby i oczekiwania konsumentów, marka m.in. powraca z komunikacją legendarnych ciężarówek przemierzających drogę w rytm kultowego „Coraz bliżej Święta…”. Oprócz tego, uwielbiany przez wszystkich utwór doczeka się również całkiem nowej, odświeżonej wersji.

Szczegóły już wkrótce.
Koncept marketingowy „Dziękuję” znajdzie swoje odzwierciedlenie w dedykowanych materiałach POS wyjaśniających ideę etykiety i wspierających sprzedaż limitowanej edycji butelek. Zasięgi uzupełni reklama OOH obejmująca nośniki wielkoformatowe w całym kraju oraz plasowania w galeriach handlowych i na ekranach bankomatów. Jak co roku, kampania będzie miała również silne wsparcie w digitalu i social mediach na kanałach marki oraz współpracujących z nią kluczowych, wysokozasięgowych influencerów. Oczywiście nie zabraknie także kultowej już Świątecznej Trasy Ciężarówek Coca-Cola. Nowością będzie natomiast cykliczny program contentowy w Polsacie, który wystartuje 1 grudnia z emisją w prime-time przed „Wydarzeniami”.

Za strategię kampanii, planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom, za kreację mediów i dużych formatów – McCann WorldGroup, za przygotowanie materiałów BTL – agencja Fortis, za obsługę w social media – SMG LiquidThread. Organizacją Świątecznej Trasy Ciężarówek zajmuje się agencja eventowa Pankreator. Działania PR powierzono Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Zapraszamy do obejrzenia premierowego spotu świątecznego! 


Przeboje FMCG 2017


Newsletter


O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu