Szukaj:


Poniedziałek, 26 Lutego 2018
2017-11-20

Nowe Polo zadebiutuje podczas targów Fleet Market


Jedną z największych premier tegorocznej edycji targów 22 listopada w Warszawie  będzie Polo szóstej generacji.

Nowe Polo, skonstruowane na modułowej platformie MQB, wyróżnia się na tle konkurentów nie tylko przestronniejszym wnętrzem, dużą liczbą systemów asystujących i poprawiających komfort, ale również stylistyką podkreślającą dynamiczne proporcje auta. Nową jakość do klasy kompaktowych crossoverów wnosi również T-Roc. Ten model udanie łączy stylistykę SUV-a z dynamizmem i proporcjami sportowych coupé. Do tych ostatnich stylem i osiągami nawiązuje także nowa flagowa limuzyna Volkswagena - Arteon.

Targi Fleet Market, które odbędą się 22 listopada w EXPO XXI w Warszawie są przeznaczone dla ekspertów branży motoryzacyjnej i menadżerów zarządzających flotami aut. W tegorocznej edycji weźmie udział 100 wystawców, zaprezentowanych zostanie aż 200 samochodów. Organizatorzy spodziewają się, że w ciągu jednego dnia targi Fleet Market odwiedzi nawet 7.500 przedstawicieli firm z całej Polski.

Nowy Volkswagen Polo
To jeden z najnowocześniejszych samochodów segmentu B na świecie. W porównaniu z poprzednikiem nowe Polo urosło z zewnątrz i wewnątrz - w kabinie jest teraz dużo więcej miejsca, znacznie powiększono również bagażnik, którego pojemność wzrosła z 280 do aż 351 litrów. Już podstawowa wersja Polo jest seryjnie wyposażona w system monitorujący przestrzeń przed autem "Front Assist" z funkcjami hamowania awaryjnego "City" oraz rozpoznawania pieszych. Wszystkie wersje nowego Polo są seryjnie wyposażone w system start-stop oraz w odzysk energii hamowania.

Volkswagen T-Roc
Poszerza ofertę nie tylko crossoverów, ale także kompaktowych modeli Volkswagena. Jak na SUV-a przystało, T-Roc jest dostępny także z napędem na cztery koła 4MOTION. T-Roc to pierwszy crossover Volkswagena, którego można zamówić z dwubarwną karoserią - z dachem malowanym w jednym z czterech kontrastowych kolorów (lakierowanym włącznie z przednimi słupkami i z obudowami lusterek zewnętrznych).

Arteon
Grand Turismo w wydaniu Volkswagena, urzeka sportowym stylem i wysoką funkcjonalnością. Przestronne wnętrze, bardzo duża ilość miejsca na nogi dla pasażerów podróżujących z tyłu oraz bagażnik o pojemności od 563 l do aż 1557 litrów - to tylko niektóre z licznych zalet Arteona wyposażonego w innowacyjne systemy służące poprawie bezpieczeństwa podróżowania. Zaliczają się do nich, między innymi, aktywny tempomat nowej generacji, który w swoim działaniu uwzględnia ograniczenia prędkości i automatycznie dopasowuje do nich tempo jazdy oraz dynamiczne światła skrętne z systemem wczesnej aktywacji, które uruchamiają funkcję doświetlania, jeszcze zanim auto wjedzie w łuk drogi.

Volkswagen Business Care
To bezkonkurencyjny w kategorii rozwiązań finansowych (leasingu, wynajmu, kredytów) program, który jest oferowany klientom instytucjonalnym przez markę Volkswagen. VBC to kompleksowy program związany z finansowaniem, serwisowaniem, ubezpieczeniem oraz ochroną gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów. Program jest skierowany do mikro oraz małych przedsiębiorców, a jego największą zaletą jest jedna miesięczna rata, w której zawiera się całkowity koszt związany z utrzymaniem auta. Oprócz raty w stałej kwocie użytkownik auta płaci jedynie za paliwo. Na przykład Tiguan w programie Volkswagen Business Care jest dostępny już od 670 zł netto miesięcznie.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej www.volkswagen.pl w zakładce Volkswagen Business Care.
 


Komentarze:Przeboje FMCG 2017Wysoki zwrot z inwestycji i niskie koszty posiadania dla rozwiązań firmy Epicor

Według raportu Aberdeen Group firma Epicor oferuje średniej wielkości przedsiębiorstwom wzrost wartości wykraczający poza najlepsze w klasie standardy

Alcatel-Lucent wprowadza pierwszą na świecie „zieloną” platformę DSL

Platforma Intelligent Services Access Manager (ISAM) firmy Alcatel-Lucent zapewnia większą przepustowość przy 25.procentowej oszczędności energii

Dwa kontrakty Wincanton warte 100 mln funtów

Grupa Wincanton ogłosiła zawarcie dwóch prestiżowych kontraktów, które mają przynieść obroty przekraczające 100 mln funtów. Umowy dotyczą współpracy z firmą spożywczą H.J. Heinz oraz producentem sprzętu AGD i RTV - Panasonic


Newsletter

O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu