Szukaj:


Poniedziałek, 26 Lutego 2018
2017-11-23

Dealerzy marek Fiat Professional, Fiat, Alfa Romeo, Jeep i Abarth zapraszają na Black Friday.


Black Friday wypada już w najbliższy piątek. Z tej okazji 24 listopada w salonach Fiat Professional, Fiat, Alfa Romeo, Jeep i Abarth odbędzie się dzień ofert specjalnych.

Promocją objętych jest ponad 1000 samochodów, dostępnych w specjalnym kredycie „Kredyt 3 lata 0%" oferowanym przez FCA-Group Bank Polska S.A.*.
Dla przedsiębiorców ponadto zostały przygotowane specjalne warunki leasingowe - Leasing od 100% oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. Z o.o., zaś Klienci flotowi podczas Black Friday dodatkowo otrzymają najwyższe rabaty flotowe.

Marka Fiat Professional przygotowała wyjątkową ofertę - promocyjny leasing „Przybij 5!" w połączeniu z pakietem ubezpieczeniowym. Koszt pakietu ubezpieczeniowego dla Klienta to 2,9%.
Dealerzy zapraszają po wyjątkowe okazje do Salonów i na stronę www.piatekpromocji.pl

Black Friday - tego terminu nie trzeba dziś tłumaczyć żadnemu Polakowi. Choć pierwotnie został on użyty w 1961 roku do określenia niecodziennego natężenia ruchu samochodów i pieszych, jakie sparaliżowało Filadelfię następnego dnia po Święcie Dziękczynienia, dziś nad Wisłą jednoznacznie kojarzy się z wyjątkowymi zniżkami i promocjami zakupowymi. Podobnie jak w Ameryce Północnej i całej Europie, Czarny Piątek zyskał w Polsce status nieformalnego święta wyprzedaży, na które Polacy szykują się z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
Z okazji Black Friday dealerzy marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth przygotowali wyjątkową promocję. Tylko tego dnia przeszło 1000 samochodów będzie dostępnych  w kredycie 0% na 3 lata, z wpłatą własną w wysokości 30%**.

To oznacza, że za Fiata Tipo w wersji POP, z silnikiem 1.4 16v 95KM dostępnego w promocyjnej cenie 51.500 zł, podczas Black Friday zapłacimy tylko 15.450 zł wpłaty własnej, zaś pozostała kwota 36.050 zł zostanie rozłożona na 36 równych miesięcznych rat w wysokości 1001 zł - rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyniesie 0%! Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów kredytu (za wyjątkiem kosztów ubezpieczenia komunikacyjnego) i dodatkowo łączy go z promocyjną ceną, która zależnie od marki i modelu jest teraz niższa nawet o 15% od oryginalnej ceny cennikowej.

Oferta Black Friday z kredytem 0% na 3 lata jest dedykowana dla wszystkich Klientów (indywidualnych i przedsiębiorców). Ponadto FCA Poland, przedstawiciel marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth w Polsce, we współpracy z FCA Leasing przygotował dodatkowe oferty dla przedsiębiorców. Podczas Black Friday otrzymają Oni specjalne warunki leasingowe - leasing od 100%, a Klienci flotowi tego dnia mogą liczyć dodatkowo na najwyższe rabaty flotowe połączone z najlepszym leasingiem na rynku wynoszącym od 100%+ koszt ubezpieczenia GAP.


 
Szczegółowa oferta jest dostępna u autoryzowanych dealerów marek.
 
* Kredyt 3 lata 0%, wpłata własna 30%, opłata przygotowawcza 0%, RRSO 0%.
** Przykład reprezentatywny dla pojazdu Fiat Tipo w cenie 51.500,00 zł brutto, wpłata własna 15.450,00 zł, okres kredytu 36 miesięcy, 36 miesięczne raty w wysokości: 1.001,39 zł, oprocentowanie stałe w wysokości 0,00%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%, całkowita kwota kredytu 36.050,00 zł  (bez kredytowanych kosztów kredytu), całkowity koszt kredytu 0 zł ( w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 0 zł), całkowita kwota do zapłaty 36.050,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczanie AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Wyliczenie na dzień 21.11.2017r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl
Obowiązkowe ubezpieczanie AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Wyliczenie na dzień 20.11.2017 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

 


Komentarze:Przeboje FMCG 2017Wysoki zwrot z inwestycji i niskie koszty posiadania dla rozwiązań firmy Epicor

Według raportu Aberdeen Group firma Epicor oferuje średniej wielkości przedsiębiorstwom wzrost wartości wykraczający poza najlepsze w klasie standardy

Alcatel-Lucent wprowadza pierwszą na świecie „zieloną” platformę DSL

Platforma Intelligent Services Access Manager (ISAM) firmy Alcatel-Lucent zapewnia większą przepustowość przy 25.procentowej oszczędności energii

Dwa kontrakty Wincanton warte 100 mln funtów

Grupa Wincanton ogłosiła zawarcie dwóch prestiżowych kontraktów, które mają przynieść obroty przekraczające 100 mln funtów. Umowy dotyczą współpracy z firmą spożywczą H.J. Heinz oraz producentem sprzętu AGD i RTV - Panasonic


Newsletter

O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu