Szukaj:


Czwartek, 22 Lutego 2018
Nowej generacji skaner ladowy z funkcją wagi


Łatwy we wdrożeniu skaner wielopłaszczyznowy MP7000 i nowy pakiet oprogramowania DataCapture DNA™ oferują firmom oraz partnerom z kanału sprzedaży nowy poziom rejestrowania danych.

LINCOLNSHIRE, Ill – Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), lider na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność rozwiązań klasy korporacyjnej w czasie rzeczywistym, zaprezentowała wielopłaszczyznowy skaner 1D/2D MP7000 dla sklepów spożywczych, sieci dyskontów i składów hurtowych. Urządzenie pozwala przyspieszyć pracę kas i zmniejszyć sklepowe kolejki. Zebra wprowadziła również pakiet oprogramowania DataCapture DNA, obejmujący programy narzędziowe i użytkowe służące do zwiększenia produktywności, zarządzania, tworzenia aplikacji i wspomagania widoczności przepływu towarów. DataCapture DNA działa z ręcznymi, stacjonarnymi i towarzyszącymi skanerami Zebra® oraz z nowym MP7000. Dzięki pakietowi oprogramowania integracja i wdrażanie urządzeń oraz zarządzanie nimi jest łatwiejsze, co przekłada się na większe korzyści z inwestycji w technologie dla firm i partnerów kanałów sprzedaży PartnerConnect.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE – MP7000
Zintegrowany z wagą skaner wielopłaszczyznowy MP7000, uzupełniony o oprogramowanie DataCapture DNA, kontynuuje sukces swojego poprzednika – modelu MP6000, który był pierwszym w branży uniwersalnym rozwiązaniem skanującym z konstrukcją biooptyczną. W MP7000 wprowadzono innowacje technologiczne, takie jak:
* Rejestracja obrazów przez kasjerów w celu łatwiejszego skanowania paragonów, rachunków za media lub produktów niezarejestrowanych w systemie
* Inteligentny system oświetlenia, zużywający średnio nawet o 60 proc. mniej energii niż urządzenia innych producentów, co przyczynia się do obniżenia całkowitego kosztu posiadania (TCO) i zużycia energii, a jednocześnie wspiera działania firmy na rzecz ekologii
* Zintegrowana pionowa i pozioma taca wagi, która zwiększa aktywną powierzchnię w celu łatwego i dokładnego ważenia dużych produktów, tym samym pomagając w zmniejszeniu strat wynikających z niedokładnego ważenia gabarytowych zakupów
* Mniej części składowych, brak ruchomych elementów, górna obudowa zdejmowana bez użycia narzędzi, które przekładają się na znacznie łatwiejsze i tańsze serwisowanie oraz dodawanie opcjonalnych funkcji, takich jak skaner po stronie klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mogą jednocześnie skanować mobilne kupony rabatowe, karty lojalnościowe i zakupy impulsywne, nie spowalniając operacji kasowych.
* Zaawansowana technologia skanowania firmy Zebra pozwala skanerowi ladowemu MP7000 na szybką rejestrację praktycznie każdego elektronicznego lub drukowanego kodu kreskowego bez względu na jego stan, w tym opakowań z kodami Digimarc®. Umożliwia to zapewnienie krótszych kolejek do kas.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE – DATACAPTURE DNA
* DataCapture DNA to zestaw programów narzędziowych i użytkowych, które przyczyniają się do poprawy doświadczeń w zakresie skanowania, zarówno ze strony korzystających z nich klientów, jak i partnerów firmy, którzy sprzedają urządzenia do rejestracji danych Zebra.
* Narzędzia do zarządzania, takie jak 123Scan i Remote Management, ułatwiają konfigurację, monitorowanie i modernizację pojedynczych urządzeń i całych firmowych flot urządzeń do rejestracji danych Zebra, zmniejszając w ten sposób TCO.
* Dzięki DataCapture DNA rozwiązania rejestracji danych Zebra mogą nieprzerwanie działać z największą wydajnością i maksymalizować produktywność.
* Pakiet narzędzi programowych skraca czas tworzenia aplikacji na wszystkie duże systemy operacyjne. Dzięki temu zespoły informatyków mogą szybciej i łatwiej integrować urządzenia rejestracji danych firmy Zebra ze swoimi działaniami biznesowymi.

Bob Sanders, Senior Vice President and General Manager of Data Capture Solutions, Zebra Technologies:
Nowy skaner ladowy z funkcją wagi MP7000 firmy Zebra usprawnia i przyspiesza pracę linii kas i pozwala sprzedawcom na przetwarzanie większej liczby transakcji w ciągu dnia. Dzięki wprowadzeniu pakietu oprogramowania DataCapture DNA Zebra rozszerza swoją innowacyjną ofertę w branży skanowania kodów kreskowych o zestaw wyjątkowych narzędzi, które upraszczają cały proces skanowania od integracji po wdrożenie i zarządzanie. Dla firm oznacza to większą wygodę i niższy TC.


•    O firmie Zebra
Operacyjna widoczność zasobów i procesów, którą oferują technologie Zebra (NASDAQ: ZBRA), sprawia, że przedsiębiorstwa działają wydajniej, szybciej i są połączone. Informacje dostępne w czasie rzeczywistym – rejestrowane za pomocą rozwiązań Zebra, obejmujących zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie oraz usługi – pozwalają firmom zwiększać przewagę konkurencyjną. Przedsiębiorstwa mogą dzięki nim upraszczać i optymalizować procesy operacyjne, zapewniać większy dostęp do informacji o biznesie i klientach, a także gwarantować wsparcie pracownikom mobilnym w efektywnej pracy. Więcej informacji uzyskać można na stronie www.zebra.com.


 


Komentarze:Przeboje FMCG 2017Newsletter

O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu