Hortex Pomarańcza sok 100% na poranny brak energii

Dzień – szczególnie taki pochmurny, a jesienią i zimą jest ich wiele przed nami – warto rozpocząć od soku pomarańczowego – który doskonale działa na poranny brak energii.  100% sok pomarańczowy Hortex wzbogacony został o  witaminą C – prosto od Matki Natury. Zgodnie z zaleceniem WHO szklanka 200ml soku może stanowić ekwiwalent 1 z 5 zalecanych porcji owoców lub warzyw.

Jak twierdzą dietetycy śniadanie to podstawa i najważniejszy posiłek. Uzupełnia braki energetyczne powstałe w nocy i dostarcza energii na cały dzień. Powinno składać się z węglowodanów, białka i tłuszczy (choć w najmniejszym stopniu). Bardzo ważnym elementem śniadania są warzywa i owoce, które są źródłem witamin, mikroelementów i błonnika. Zgodnie z zaleceniem WHO szklanka 200ml soku może stanowić ekwiwalent 1 z 5 zalecanych porcji owoców lub warzyw.

Hortex Pomarańcza to sok 100%, kuszący słodyczą i bogactwem smaku, ma klasyczny, orzeźwiający smak. Sok wzbogacono witaminą C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Późną jesienią i zimą bezcenna.

Dostępny w butelkach 1l w cenie ok. 4,50 zł i 330ml w cenie ok. 2,10 zł.