Weronika Grzybowska-Janik: Efekty przemyślanej strategii

Jak Wam minął 2018 rok? – pytamy osoby z branży FMCG

Weronika Grzybowska-Janik brand manager ZBYSZKO COMPANY S.A.

Dla Firmy Zbyszko Company 2018 rok był bardzo intensywnym czasem, pełnym wyzwań związanych z rozwojem biznesu nakierowanym na stworzenie linii produktów w 100% naturalnych. I tak, w naszym portfolio mamy naturalnego energetyka na bazie kofeiny pochodzącej z ziaren zielonej kawy i guarany Veroni active Natural EnergyDrink, izotonika opartego o wyłącznie 4 składniki Veroni active100% Natural Isotonic, wodę z aromatem o subtelnym smaku bez dodatku cukru Veroni LIFE, naturalne ROKO Lemoniady oraz herbaty Veroni active100% Natural Tea.

Wprowadzone nowości to efekt przemyślanej strategi i związanej z aktualnymi prozdrowotnymi trendami oraz zwiększoną świadomością społeczeństwa dotyczącą zdrowego i aktywnego stylu życia,a w związku z tym potrzebami, jakie posiada konsument. Nasze nowości otrzymały solidne wsparcie marketingowe w postaci zintegrowanej kampanii w różnych kanałach komunikacji.

Warto również wspomnieć o dużym zaangażowaniu marki Veroni active w eventy sportowe, biegi oraz partnerstwie z Kadrą i Ligą Polskiej Koszykówki. Dzięki takiemu podejściu budujemy świadomość marki i pozycjonujemy ją, jako innowacyjną skierowaną do osób aktywnych.