15 marca – XII edycja targów HIT!

Grupa zakupowa HIT powstała w roku 2010. Dwa lata później po raz pierwszy zorganizowano targi zakupowe dla sklepów – partnerów grupy. W marcu, zgodnie z tradycją targów wiosennych odbędzie się kolejna edycja targów HIT.

MIEJSCE:
Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny “Zielony Gościniec
97-330 Sulejów
Włodzimierzów
ul Zdrowie 43

Targi odbywają się cyklicznie w dwóch odsłonach – wiosennej w marcu i jesiennej październikowej, nieprzerwanie od pierwszego uruchomienia, czyli sześć lat z rzędu. Przyjęta forma organizacji imprezy targowej jest w stanie zadowolić zarówno wymagających producentów jak i współpracujące z operatorem grupy sklepy. Co pół roku notujemy wzrost sprzedaży. Poprzednie targi wiosenne przyniosły obrót na poziomie około 600 tys. zł jednego dnia. Jesienne targi zamknęły się już kwota 750 tys zł. Na sukces targów składa się wysoka frekwencja i dyscyplina zakupowa sklepów oraz doskonała oferta targowa skierowana pod ich adresem.

Formuła targów jest prosta. Jak najlepsza oferta w kompaktowej rynkowej cenie, odpowiednia wystawa, atrakcyjna prezentacja i dobra zabawa na koniec dnia. Oprócz sprawdzonych koncernów spożywczych na targi zapraszamy również producentów wchodzących na rynek łódzki, próbujących sił ze swoją ofertą w tym trudnym regionie.

PLAN TARGÓW

dzień I (piątek)
10:00 – początek targów
12.00 – zaplanowany posiłek dla uczestników
14:00-18:30 – część handlowa targów
18:30 – zebranie uczestników Sieci HIT
20:00 – kolacja

dzień II (sobota)
10:00 – śniadanie
12:00 – pożegnanie i zakończenie targów

Warunkiem uczestnictwa w targach jest podpisana umowa z grupą HIT. Formuła targów jest skonstruowana w taki sposób alby umożliwić skuteczną dystrybucje zamówionego w trakcie imprezy towaru. Uruchomiony dwa lata temu magazyn centralny zapewnia transport do finalnego odbiorcy tak, aby szybko można było skonfrontować ofertę w naszych sklepach z zapotrzebowaniem konsumenta.

Grupa zakupowa HIT to wyjątkowa oferta dla sklepów. Współpraca z nami to: współwłasność, dostęp do ponad 120 umów producenckich, transparentność i dostępność informacji skierowanej do sklepów. To akcje promocyjne, targi, gazetki, programy lojalnościowe dla konsumentów i sklepów. To duża siła i wsparcie zakupowe w połączeniu z innymi grupami regionu.

W naszej grupie zakupowej sklepy pracują DLA SIEBIE I NA SIEBIE.