Poczuj wiosenną aurę z marką Wawel

Wiosna z marką Wawel będzie naprawdę słodka! Wraz z cieplejszą aurą na sklepowych półkach pojawiła się Oferta Wiosenna Wawel. Znajdują się w niej znane i uwielbiane przez wszystkich miłośników słodkości produkty w specjalnie zaprojektowanych sezonowych opakowaniach, z kwiatowymi motywami. Ale to nie wszystko! Zachwycą też nowości przygotowane z myślą o wiośnie. Odkryj ją już dziś i przekonaj się, że to idealna propozycja na przepyszny prezent dla najbliższych.

Odkrywaj pyszności z Wawelu wraz z nową porą roku
Wiosenna Oferta marki Wawel to starannie wyselekcjonowane produkty w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach z kwiatowymi motywami, które sprawią, że wiosenna atmosfera będzie trwała jeszcze dłużej. W wyjątkowej ofercie znajdziemy nie tylko znane i uwielbiane słodkości, jak kultowe czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy galaretki z Mieszanki Krakowskiej, ale też pyszne limitowane nowości w wyjątkowych smakach, takie jak Czekolada ze słonym karmelem, czy duże czekolady: Zabajone, Malinowa i Jagodowa – w kształcie słodkich całusów, podane w eleganckim opakowaniu idealnym na prezent dla najbliższych. Ale to nie wszystko… Seria wiosenna to także słodkie niespodzianki – sprawdźcie sami już dziś, co marka Wawel przygotowała dla wszystkich z okazji wiosny!  Do każdej bombonierki dołączony będzie prezent w postaci batonika lub czekoladki, a najmłodsi w opakowaniach Żelków jak SMOK znajdą kolorowe wlepki do kolekcjonowania.

Wiosna na dobre
Oferta Wiosenna Wawel, tak jak i inne produkty marki kuszą Dobrymi Składnikami. Nie znajdziemy w nich barwników, sztucznych aromatów i zbędnych konserwantów. Możecie mieć pewność, że produkty Wawel to gwarancja najwyższej jakości. A przekonać się o tym można najprościej – wybierając słodkości marki do wiosennego, piknikowego koszyka. Jedno jest pewne – ta wiosna będzie słodka!

Wiosenna Oferta Wawel 2019
Kasztanki Wawel – to kultowe czekoladki o charakterystycznym kształcie. Zachwycają doskonałą ciemną czekoladą wypełnioną mnóstwem nadzienia o wyrazistym kakaowym smaku z dodatkiem chrupiących wafelków. Kuszą Dobre Składniki – Kasztanki nie zawierają dodatku substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów. W środku każdej bombonierki czekoladka Danusia w prezencie!
Cena za opakowanie 430 g: ok. 15,90 zł

Czekolada ze słonym karmelem Wawel – pyszna ciemna czekolada z dodatkiem słodko-słonego chrupiącego karmelu. To ciekawa propozycja dla miłośników nietypowych połączeń smakowych. Nie zawiera aromatów, oleju palmowego i E476.
Cena za czekoladę 100 g: ok. 3,80 zł

Czekolada Zabajone Wawel – Pyszna nowość zachwycająca deserową czekoladą i kształtem słodkich całusów. To propozycja o lekkim nadzieniu harmonijnie połączony z kremem z nutą alkoholu – idealna dla fanów oryginalnych deserów. Bez dodatku substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.
Cena za czekoladę 300 g: ok. 9,60 zł

Mieszanka Krakowska – tradycyjne, owocowe galaretki oblane wykwintną czekoladą. Opakowanie zawiera klasyczne, orzeźwiające smaki cytryny, pomarańczy, maliny i ananasa. Każda galaretka pakowana jest osobno, byś mógł wygodnie dzielić się słodkościami z bliskimi. Skład oparty na naturalnych aromatach i sokach owocowych.
Cena za opakowanie 280 g – 9,20 zł

Żelki jak SMOK Owocowe – w wygodnym opakowaniu z otwarciem na boku i aż 6 smoczych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym. Każdy żelek w kształcie radosnego smoka, a do każdego opakowania w prezencie kolorowe wlepki do kolekcjonowania! Nie zawierają barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g – 6,00 zł

Dodatkowych informacji udzielą:

Maja Głuśniewska, Great Minds
e-mail: m.glusniewska@greatminds.pl tel. 48 512 352 187

Kamila Dębniak, Great Minds
e-mail: k.debniak@greatminds.pl tel. 48 508 988 861