Pyszna nowość do picia od marki Fantasia

Fantasia rozszerza swoją ofertę o jogurty pitne i zaprasza konsumentów w inspirującą podróż do świata słodkich smaków. Nowości są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają chwili przyjemności w swoim zabieganym życiu. Produkt do picia Fantasia to jedyny dwuwarstwowy jogurt pitny na polskim rynku – wystarczy wstrząsnąć i wymieszać, by cieszyć się pełnią smaku!

Gdziekolwiek jesteś – z przyjemnością!
Latem konsumenci częściej sięgają po produkty łatwe do konsumpcji poza domem, w drodze, w tym jogurty pitne. Nowość marki Fantasia to wyjątkowe połączenie kremowego pitnego jogurtu ze smacznymi dodatkami. W ofercie dostępne są trzy połączenia smaków: aromatyczny kokos ze słodką czekoladą, wyrazista kawa z intensywnym karmelem lub delikatna biała czekolada z nutą pistacji. Dodatkowo, unikalny kształt kubka pozwoli cieszyć się jogurtem w każdych okolicznościach zabieganego dnia. Nowość idealnie wpisuje się w świat marki, stawiając na mieszanie smaków i łączenie przyjemności oraz odpowiada na dynamicznie zmieniający się styl życia konsumentów.

Osobom poszukującym niecodziennych, wygodnych rozwiązań zaproponowaliśmy innowacyjne połączenia smaków Fantasii i nowy format jej opakowania z unikalnym systemem do picia. Chcieliśmy zaoferować produkt, który będzie dla nich nie tylko słodkim deserem, ale także przyjemnością, dzięki której będą mogli się przez chwilę zrelaksować. Wierzymy, że się udało. – podkreśla Paulina Bartnik, kierownik marki Fantasia.

Kobieca przyjemność na wynos w pięknej oprawie
Nowa Fantasia to nie tylko wyjątkowe kombinacje składników, ale też lekki, nowoczesny design nawiązujący do wakacyjnego klimatu i podkreślający przyjemność płynącą z połączenia smaków. Kolorystyka i tropikalne, egzotyczne wzory nawiązują do najnowszych trendów, idąc w parze z unikalnością produktów. Opakowanie nowego produktu Fantasii zostało zainspirowane kubkiem kawy, a specjalna membrana z otworem ułatwia spożycie. Od teraz konsumenci, tak jak kawę, mogą zabrać Fantasię ze sobą wszędzie, nie obawiając się braku łyżeczki czy odpowiedniego miejsca do zjedzenia.

Kilka słów o Fantasii
Fantasia to połączenie delikatnego kremowego jogurtu i słodkich oddzielonych dodatków, dzięki czemu można ją jeść na swój własny sposób. Od czerwca 2019 r. w ofercie także dwuwarstwowy jogurt pitny – Fantasia z unikalnym systemem do picia. Marka uwielbiana przez konsumentów za to, że pozwala im zatrzymać się na chwilę i w pełni oddać chwili słodkiej przyjemności.