Grycan zaprasza na weekend z ciastkami!

Grycan to nie tylko lody, ale też pyszne ciasta i ciastka wypiekane we własnej pracowni cukierniczej na bazie tradycyjnych receptur przekazywanych w rodzinie od pokoleń. Już w najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach do każdej kawy, herbaty lub czekolady wybrane ciastko dostępne będzie w super cenie 4,90zł!

 

 – Piękna jesienna pogoda sprzyja wspólnym wyjściom i spotkaniom z przyjaciółmi. W najbliższy weekend zachęcamy do odwiedzin naszych lodziarnio – kawiarni. Na wszystkich gości czekają tam aromatyczna kawa i wyśmienite ciastka wypiekane w naszej pracowni cukierniczej. Puszysty sernik, kawowe tiramisu, a może chrupiąca beza? Z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś pysznego. Serdecznie zapraszamy! – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się:

 • Sernik tradycyjny – rozpływający się w ustach puszysty, domowy sernik na delikatnym spodzie, posypany cukrem pudrem
 • Ciastko tiramisu – lekki biszkopt nasączony kawą i amaretto z aksamitnym kremem
  z mascarpone
 • Beza w trzech wariantach – delikatna i chrupiąca beza z kremem
  kawowym, czekoladowym lub malinowym
 • Karpatka kajmakowa – wyśmienite ciastko miodowo-śmietankowe z polewą kajmakową
 • Domowe brownie – mocno czekoladowe, wilgotne ciastko z polewą czekoladową
  i wiórkami czekolady podawane na ciepło

Oferta dostępna jest od 25 do 27 października 2019, we wszystkich
lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

***

 

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 15 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już ponad 150 lokali. Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów, zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak i sorbetów z owoców oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml, sorbety w opakowaniach 500 ml, lody jogurtowe w opakowaniach 500 ml oraz lody impulsowe w kubeczku 125 ml z dołączoną łyżeczką. Menu lodziarnio-kawiarni obejmuje również domowe ciasta i torty, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Lody Grycan to wyjątkowy smak i najwyższa jakość, którą gwarantuje sam Zbigniew Grycan. Tworzone
z poszanowaniem tradycji przekazywanej w rodzinie Grycanów z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji o marce Grycan-Lody od pokoleń znaleźć można na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych marki:

www.grycan.pl

www.facebook.com/grycan

www.instagram.com/lodygrycan

www.youtube.com/user/grycan

www.pinterest.com/lodygrycan